Huion KAMVAS GT-156HD v2 15,6 cala

1 829,00 zł
Brutto

Tablet graficzny Huion GT-156HD v2

Bezprzewodowe piórko umożliwia pracę wprost na powierzchni monitora wykrywając 8192 stopnie nacisku, przy rozdzielczości wejściowej 5080 LPI. Matryca IPS w rozdzielczości FullHD zapewnia świetne wrażenia wizualne.

Rewelacyjne rozwiązanie dla profesjonalistów i początkujących grafików, którzy cenią sobie komfort i wysoką jakość pracy.

Ilość
Dostępne

TABLET GRAFICZNY HUION GT-156HD v2 15,6 cala


Tablet / monitor graficzny 15,6 cala GT-156 v2 łączy zalety tradycyjnego monitora LCD z wyjątkowym wrażeniem naturalności i wydajnością technologii piórka Huion. Pracując piórem wprost na wyświetlaczu Huion łączysz wszystkie zalety pracy w środowisku cyfrowym z kreatywnym doświadczeniem, które przypomina tradycyjne media.
 
Tablet GT-156 umożliwia kreatywnym profesjonalistom (i nie tylko) naturalne odczucia podczas pracy wrażliwym na nacisk piórkiem bezpośrednio na powierzchni wyświetlacza LCD wysokiej wydajności. Dzięki matrycy IPS ekran ma bardzo dobre kąty widzenia i doskonałe odwzorowanie kolorów. Specjalny filtr anty-odblaskowy zapewnia wrażenie naturalnej powierzchni przy rysowaniu.
 
Tablet graficzny GT-156 v2 to druga generacja tego modelu i jest zaprojektowany zarówno dla profesjonalnych jak i początkujących grafików. Wyświetlacz panoramiczny w pełnym HD oferuje najlepsze możliwe wrażenia wizualne, a piórko umożliwia pracę wprost na powierzchni monitora wykrywając 
8192 stopnie nacisku przy rozdzielczości wejściowej 5080 LPI.
 
 
Dzięki cienkiej i lekkiej konstrukcji, tablet ten jest nie tylko doskonały do pracy stacjonarnej, ale także umożliwia łatwe przenoszenie np wraz z laptopem. Regulowana podstawa zapewnia łatwe dostosowanie pozycji tabletu na stanowisku pracy.
 
Huion Kamvas GT-156HD posiada też 14 programowalnych przycisków po lewej stronie ekranu, do których można przypisać najczęściej używane funkcje, skróty klawiszowe itp. 

Ten tablet graficzny stanowi niezastąpione narzędzie przy pracy w różnego rodzaju programach graficznych, począwszy od obróbki zdjęć, przez cyfrowy rysunek i malarstwo, aż po cyfrowe rzeźbienie.

Produkt kompatybilny ze wszystkimi głównymi programami graficznymi, na przykład:  Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Painter, SketchBook, Comic Studio, Pain Tool SAI, Manga Studio
3D MAX, Autodesk MAYA, Pixologic Zbrush, Krita, Gimp, Black Ink itp.
 
Tablet współdziała z systemami WinXP/Vista/7/8.1/10 oraz Mac OS X10.8.0 lub wyższymDane techniczne: 

Wymiary ekranu: 15,6 cala, matryca IPS
Rozdzielczość natywna: 1920:1080 Full HD
Poziomy nacisku: 8192
Rozdzielczość wejściowa: 5080 LPI
Częstość próbkowania: 220 RPS
Aspect Ratio: 16:9
Kontrast: 800:1
Interfejs: HDMI/USB
Pobór mocy: 7,5
Waga: 1,5 kg (bez podstawy)
Piórko: bezprzewodowe
Gwarancja: 2 lata 


ZESTAW SKŁADA SIĘ Z:

- Tabletu graficznego HUION GT-156HD
- bezprzewodowego piórka z podstawką i 8 zapasowymi końcówkami
- podstawki pod tablet, zasilacza, kabli zasilania, kabla HDMI, kabla USB

Huion GT-156HD
10 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2018-10-16

Dobry sprzęt

Zwykle nie piszę opinii ale tym razem muszę napisać bardzo pozytywną opinię szczególnie dzięki obsłudze za cierpliwą pomoc. Obsługa tego miejsca zasługuje na 6 gwiazdek w skali 5-cio gwiazdkowej. Nie wszystko działało prawidłowo od początku, dzięki obsłudze mogłem poznać działanie Huiona GT- 156 v2 w 100%. Piórko prowadzi się świetnie po ekranie. Tablet jest dobry na początek przygody i na drodze do profesjonalnej pracy. Idealna czułość nacisku. Polecam firmę Huion. Pełen profesjonalizm w obsłudze. Wzorowy kontakt z klientem.

Oceń 

2018-10-15

Polecam

Przesiadłem się z Wacom Intuos Pro M, na którym pracowałem przez 5 lat. Niestety nigdy nie mogłem przywyknąć do rysowania i malowania patrząc na monitor. Postanowiłem zakupić tablet graficzny/ekranowy . Jednak wydatek ok 7000 zł na Wacom'a Cintiq 16 cali to kupa kasy - dlatego wybór padł na Huion KAMVAS GT-156HD v2 15,6 cala za niecałe 1900 zł. Rozmiar jak dla mnie idealny, dużo przycisków funkcyjnych, które można dopasować do swoich potrzeb (nie lubię używać klawiatury podczas pracy). Rysowanie i malowanie jest dużo wygodniejsze i bardziej "prawdziwe" ponieważ widzę bezpośrednio pod piórkiem swoją kreskę. Dla kogoś kto rozpoczął swoją artystyczną zabawę namacalnie (na papierze i płótnie), nie cyfrowo - to duża różnica. Kolory matrycy Huion KAMVAS GT-156HD v2 niestety dużo odstają od mojego monitora do pracy ale liczyłem się z tym i przy tej cenie nie traktuję tego jako coś dyskwalifikującego.Na duży plus zasługuje powierzchnia matrycy, która jest matowa, antyodblaskowa i posiada delikatnie szorstką powierzchnię, którą czuć podczas pracy. Tablet nie posiada funkcji dotyku oraz wykrywania pochylenia piórka (w tej cenie jest to zupełnie akceptowalne). Zamiast dotyku na całej matrycy jest touch bar, który może posłużyć jako zwiększanie lub zmniejszanie rozmiaru używanego pędzla. Efekt paralaksy (delikatnego przesunięcia rysowanej kreski względem rysika piórka czasem jest zauważalny w zależności od kalibracji tabletu). Ogólnie polecam tablet Huion KAMVAS GT-156HD v2 ze względu na klawisze funkcyjne i rozmiar (nie za duży nie za mały) oraz matową matrycę. Za minus uznaję jedynie słabe odwzorowanie kolorów.

Napisz swoją opinię

Huion KAMVAS GT-156HD v2 15,6 cala

Tablet graficzny Huion GT-156HD v2

Bezprzewodowe piórko umożliwia pracę wprost na powierzchni monitora wykrywając 8192 stopnie nacisku, przy rozdzielczości wejściowej 5080 LPI. Matryca IPS w rozdzielczości FullHD zapewnia świetne wrażenia wizualne.

Rewelacyjne rozwiązanie dla profesjonalistów i początkujących grafików, którzy cenią sobie komfort i wysoką jakość pracy.

Napisz swoją opinię