Huion H950P + TILT

289,00 zł
Brutto

HUION H950P posiada duży aktywny obszar roboczy, aż 211 x 138 mm, i bardzo dobrą specyfikację techniczną - wykrywanie 8192 stopni nacisku piórka przy rozdzielczości wejściowej 5080 LPI oraz częstość próbkowania 233 RPS.

Huion H950P to przedstawiciel najnowszej generacji tabletów Huion z technologią pasywnego piórka oraz 8192 stopniami nacisku i wykrywaniem kąta nachylenia pióra.

Ilość
Dostępne

Tablet graficzny Huion H950P stanowi niezastąpione narzędzie przy pracy w różnego rodzaju programach graficznych, począwszy od obróbki zdjęć, przez cyfrowy rysunek i malarstwo, aż po cyfrowe rzeźbienie. Piórko umożliwia znacznie bardziej naturalne ruchy niż myszka, a funkcja wykrywania czułości nacisku stanowi o wyjątkowości tego rozwiązania.  

HUION H950P posiada duży aktywny obszar roboczy, aż 221 x 138 mm, i bardzo dobrą specyfikację techniczną - wykrywanie 8192 stopni nacisku piórka przy rozdzielczości wejściowej 5080 LPI oraz częstości próbkowania 233 RPS. To wszystko umożliwia bardzo precyzyjną, płynną i komfortową pracę oraz sprawia, że model ten zapewnia świetny stosunek jakości do ceny.

Dobre stało się jeszcze lepsze! Najnowsza wersja modelu H950P zapewnia wykrywanie kątu nachylenia pióraco pozwala na jeszcze bardziej naturalną pracę w aplikacjach obsługujących tę funkcję.

8 programowalnych przycisków z boku tabletu, oraz dwa przyciski na piórze, umożliwiają przypisanie im najczęściej używanych funkcji, kombinacji klawiszy, skrótów itp. 

Najnowsze, pasywne pióro wykrywa aż 8192 stopnie nacisku i zapewnia wysoką precyzję oraz komfort pracy.

Pióro waży jedynie 16g i nie wymaga baterii ani ładowania!Tablet współdziała z systemami Win 7/8.1/10 oraz Mac OS X10.10.0 lub wyższym

Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi programami graficznymi, na przykład:  pakiet Adobe Creative Cloud, Photoshop, Lightroom, Illustrator, Corel Painter, Corel Draw, SketchBook, Comic Studio, Paint Tool SAI, Manga Studio,3DS MAX, Autodesk MAYA, Zbrush, Krita, Gimp, Black Ink itp. 

Dane techniczne: 

 • Wymiary : 320,8 x 188,8 x 8 mm 

 • Aktywny obszar roboczy : 221 x 138 mm

 • Poziomy nacisku :8192

 • Rozdzielczość: 5080 LPI

 • Szybkość odczytu: 233 RPS

 • Programowalne przyciski ekspresowe : 8

 • Interfejs USB

 • Pobór mocy : 0,35W

 • Waga : 497 g

 • Piórko : Pasywne/Bezbateryjne

 • Gwarancja: 2 lata ZESTAW SKŁADA SIĘ Z:

 • Tabletu HUION H950P
 • pasywnego piórka z podstawką i 8 zapasowymi końcówkami
 • kabla USB / micro USB
H950 P
23 Przedmioty

Komentarze

Oceń 

2018-11-01

Bardzo zgrabny

Tablet jest mały i elegancki, wszystko działa. Piórko jest bardzo wygodne w użytkowaniu. Miałam problem z niedziałającym wykrywaniem nacisku ale wystarczy jednak faktycznie podążać za instrukcją i odinstalować pozostałe tablety. Teraz wszystko bangla, no i ta nazwa!

Oceń 

2018-07-24

Recenzja tabletu Huion H950P

Przed zakupem bardzo długo się zastanawiałam jaki model wybrać, zdecydowałam się na powyższy model, i nie żałuję! Tablet jest bardzo lekki, dzięki czemu mogę go zabrać ze sobą np. w podróż, jest całkiem duży jak na tablet w takiej niskiej cenie. Przyciski na tablecie jak i na piórku są bardzo pomocne nie tylko w różnych programach do rysowania. Miłym zaskoczeniem było to, jak szybko zainstalowałam sterowniki i zaczęłam rysować. Piórko "Battery-Free" jest świetnym rozwiązaniem! Reasumując, tablet jest świetnym wyborem dla początkujących w digital'u, szybki, instrukcja bardzo czytelna, szybkie zainstalowanie sterowników, i co chyba najważniejsze, szybka dostawa! Zamówiłam tablet w niedzielę a już we wtorek mogłam się cieszyć tabletem!

 • 5 z 5 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.
Oceń 

2017-11-09

Świetna jakość w świetnej cenie

Jako posiadaczka tabletu graficznego z tej samej półki cenowej, gdy zobaczyłam to cudeńko opadła mi szczęka. Specyfikacja? Marzenie. A cena? Niezwykle niska. Przyznam szczerze, że wydała mi się aż za niska i nieco obawiałam się zamówić sprzęt. Strach okazał się jednak zbędny - tablet przybył do mnie 2 dni po złożeniu zamówienia. Tak więc obsługa wymiata. Przejdźmy do samego tabletu. Przyszedł dobrze, a samo opakowanie jest świetnie zaprojektowane pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Specyfikacja to coś pięknego. Absolutnie nigdzie nie spotkałam się z tak dobrymi parametrami. Tym bardziej w tak niskiej cenie. Tablet ma bardzo gładką i przyjemną powierzchnię, na której rysik na pewno nie zetrze się szybko. 8 przycisków roboczych zdecydowanie ułatwiło pracę. Bezbateryjne i bezprzewodowe piórko to coś na co czekałam u firmy Huion. W końcu pełna swoboda! Piórko ma piękny design, świetnie leży w dłoni. Podstawka nie jest tak stabilna, jak się tego spodziewałam, ale jestem w stanie wybaczyć to za łatwość w wymianie i przechowywaniu rysików. Zdecydowanie polecam. W przyszłości z pewnością skuszę się na inne produkty tej firmy :)

 • 9 z 9 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię

Huion H950P + TILT

HUION H950P posiada duży aktywny obszar roboczy, aż 211 x 138 mm, i bardzo dobrą specyfikację techniczną - wykrywanie 8192 stopni nacisku piórka przy rozdzielczości wejściowej 5080 LPI oraz częstość próbkowania 233 RPS.

Huion H950P to przedstawiciel najnowszej generacji tabletów Huion z technologią pasywnego piórka oraz 8192 stopniami nacisku i wykrywaniem kąta nachylenia pióra.

Napisz swoją opinię