Tablety graficzne

Tablety graficzne

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-16 z 60 pozycji

Aktywne filtry

Tablety graficzne marki Huion

Tablety graficzne są niezastąpione przy wielu różnych pracach wykonywanych w programach graficznych, między innymi podczas projektowania graficznego, obróbki zdjęć, a także rysowania i nie tylko. Nasze tablety graficzne z ekranem charakteryzują się dużym aktywnym obszarem roboczym i znakomitą specyfiką techniczną. Nasze modele potrafią wykryć kąt nachylenia piórka, a także ponad osiem tysięcy stopni nacisku, co sprawia, że praca na naszych urządzeniach jest bardzo wygodna i, przede wszystkim, niezwykle precyzyjna. Tablety dla grafika marki Huion są ponadto lekkie, działają bezprzewodowo i posiadają ułatwiające użytkowanie przyciski. Natomiast nasze piórka pozwalają uzyskać znacznie bardziej płynne i naturalne ruchy niż mysz komputerowa - warto wspomnieć także o tym, że najnowsze modele posiadają przyciski funkcyjne i nie wymagają ładowania ani baterii.

Prezent w formie tabletu graficznego?

Każda okazja jest dobra do celebrowania. Podarowanie prezentu na urodziny czy święta może być niezwykle przyjemnym dodatkiem. Tablet graficzny Huion z pewnością należy do grupy mniej standardowych prezentów. Nie zmienia to faktu, że każda osoba, która interesuje się grafiką, rysowaniem czy szkicowaniem będzie z takiej formy prezentu niezwykle zadowolona. Tablet graficzny jako prezent to dobry pomysł, który z pewnością sprawi wiele radości bliskiej nam osobie.

Tablet dla początkującego i doświadczonego grafika

Zdecydowana większość osób zajmująca się profesjonalną obróbką zdjęć jak i digital paintingiem wie, że jednym z kryteriów podczas wykonywanej pracy jest komfort. Wygodne rozwiązania mające na celu ułatwienie nam zadań. Tablet dla grafika od Huion to przykład sprzętu, który spełnia te wymagania. Nowoczesny, innowacyjny, niezawodny - taki właśnie jest tablet graficzny, który znajdziesz w naszym sklepie. Zróżnicowana oferta pozwoli Ci na dostosowanie idealnego sprzętu dla Ciebie. Odpowiedni rozmiar wyświetlacza/ekranu oraz dodatkowe pióro kompatybilne z urządzeniem. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz tablet graficzny spełniający Twoje oczekiwania względem wszelkich parametrów.


Zobacz także: tablety graficzne 4K, deski kreślarskie led, pióra do tabletów graficznych, kable do ładowania tabletów graficznychakcesoria do tabletów.